Často kladené otázky

Aký je rozdiel medzi generickými a originálnymi liekmi?

Generiká sú lacné analógy originálov, ktoré sa líšia len tým, že nemajú patent (ochrannú známku). Generiká sa vyrábajú z existujúceho receptu a neprechádzajú žiadnymi testami. Výrobca investuje peniaze len do samotného výrobného procesu, čím ušetrí na ďalších formalitách. Generické lieky sa nelíšia zložením, formou uvoľňovania, mechanizmom účinku ani úrovňou bezpečnosti, preto sa považujú za úplné kópie originálov.

Potrebujete sexuálnu úľavu po použití viagry alebo iných stimulantov erekcie?

Erektilné stimulanty nevzrušujú. To znamená, že v tele nedochádza k stimulácii mozgu spojenej so stimuláciou, zvýšením príťažlivosti pre partnera. Príjem liekov je jednoducho možný erekcia a po určitom čase jednoducho zmizne, bez ohľadu na to, či sexuálny akt alebo nie, či ste boli vzrušený alebo nie. Keď už hovoríme o vzrušení, muž sa o seba musí postarať.

Môžem zadať objednávku dôverne?

Jasné. Informácie o objednávke sú známe len vedúcemu skladu a vám. Všetky tablety nemajú na obale žiadny nápis a zasielajú sa v nepriehľadnom obale. V zásade platí, že ak si dáte pozor, ani vaša manželka nepozná, že ste náš zákazník.